Hugo Bugo

…fňukací místečko jednoho blázna

Úno

16

Hra!

Napsal HugoBugo

Spoznal jsem v sobě (a v svých přátelích z „Divadelního kroužku Gymnázia Olgy Havlové“) dosud neobjevený scénaristický potenciál.  I našemu drahému panu učiteli, který nás vede, trvalo napsat hru celý víkend. My to stihli ( i když máme plno nedořešených a pár nedopsaných replik) za rekordní čas – ČTYŘI HODINY!!! Vážení, seznamte se s nesmyslnou fraškou na pozadí Hvězdných válek, v prostředí pochmourného hřbitova. Při pohřbu zesnulého Jaromíra Nováka vyvstává na povrch mnoho zajímavých skutečností a hlavně také problém – kdo zdědí po bohatém nebožtíkovi veškeré peníze? Jak to všechno dopadne? Kdo zdědí jmění po zesnulém? Sebejistá a žádostivá milenka s motorkářským synkem, dcera „lehkých mravů,“ či vždy věrná a melancholická manželka? Vaši odpověď naleznete v premiérovém představení dne 18. nebo 19 března. Místo i čas později upřesním.

V dnešní době nic není jisté, vaší jistotou ovšem zůstává, že u hry nesoucí název Dědictví, se zasmějete, jak my ostraváci říkáme: „na plne kule.“ Užijete si také trochu toho „černého humoru“ a seznámíte se s nejnovějším experimentem začínajících studentských expertů!

Celkem komentářů: 2

Wow, to zní zajímavě!:)

Už se těším na vaši režii (teda doufám, že jste to s ním v pátek vyřešili :D) !Mimochodem..myslíš, že bys mi mohle ten text poslat? Od Vaška mi přišla starší verze, takže teď nevím, kolikrát řeknu „vole“ :D

Okomentovat

*