Hugo Bugo

…fňukací místečko jednoho blázna

Led

23

Zrušil jsem si Facebook

Napsal HugoBugo

Uvědomuji si, o kolik možností tímto tahem přicházím, na druhou stranu mi došlo, kolik jiných možností tím získám. Facebook změnil svět, jak jsem ostatně předznamenal v předchozím článku, a já o tuto změnu nestojím. Časy se mění, to je výrok s pravdivostní hodnotou jedna. Ovšem je to jako v umění, poslední dobou se mění nějak často. Jednou přišel Facebook a z tisíců lidí se staly zombie, které už nepoznají obyčejné životní hodnoty, jaké platily kdysi. Jsem na světě jen krátce, ale i tak jej srovnávám. Když si srovnám svět před deseti lety s tím, co tu máme dnes, nestačím se divit.

Facebook… mí rodiče jej nemají a žijí si šťastně. Když oni, proč ne já? Rozhodl jsem se změnit svůj miniaturní svět a trochu ho připodobnit těm jejich. A rozhodl jsem se dobře, prozatím…

Celkem komentářů: 2

Wow..:) Zajímavý krok jsi učinil. Myslím ale, že hodnoty se nezměnily jen kvůli facebooku.. celkově za to může prostě internet, lidé se sobě vzdálili díky němu, facebook to už jen dokončil:)

Fandím ti, já na to bohužel zatím nemám odvahu… Ale je pravda, že jsem o tom přemýšlela už vícekrát… A na maličkou chvíli jsem ho dokonce zrušila, ale přiznám, že to ani nestojí za to zmiňovat – závislá! Přeju hodně vytrvalosti :)

Okomentovat

*

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain