Hugo Bugo

…fňukací místečko jednoho blázna

Pro

2

Moderní Popelka

Napsal HugoBugo

Sestru rodiče milovali, Popelku nikoli. Přestože sestra běhala po večerních klubech, bavila se s přáteli a na každý týden měla jiného kluka, ona, Popelka, pokaždé musela vynášet odpadky, vytírat podlahu, utírat prach, poklízet nádobí (poté co jej umyla) a spousty dalších úkolů měla na práci. Vždy, když už s tím byla hotova, jí rodiče řekli:

„Tomuhle říkáš hotová práce? Nádobí se ti v dřezu vrší, na nábytek sedá prach a i ta okna už ti špínou šednou. Tak znova!“ Zoufalá Popelka se rodiče snažila přesvědčit, že se jen zaskočí podívat na večerní diskotéku a ihned se vrátí, ještě veškerou práci stihne vykonat. Marně.

Tak jednou vzala kladívko, roztloukla prasátko a vydala se na nákupy. Vyzkoušela mnoho krásného oblečení, bot i doplňků až se nakonec oblékla do riflových kalhot a vyzývavě červené blůzy s možná až moc velikým výstřihem. Přes veškerý zákaz svých rodičů se vydala pařit. Společně se svými kamarádkami protrsala v rytmickém tanci celou noc. Až k ránu se nablýskaným ferrari jednoho z nově nabytých přátel vezly domů.

„Nechceš se ještě na chvíli stavit?“ zeptal se rádoby nevinným tónem Jakob (majitel přenádherného vozu). Všechny Popelčiny kamarádky již zavezl domů a nyní se s autem kdovíjakou cestou dostali před jeho „skromnou“ vilu.

„No, proč ne?“ zakoktala se Popelka a doufala, že na ní není vidět, jak je nervózní. Bylo. Sotva se zabouchly domovní dveře, oba splynuli ve vášnivém objetí…

Druhého dne ráno Popelka procitla v cizí posteli (nádherné posteli), v cizím domě (nádherném domě), s cizí osobou (.!.)! Nahá!! Woow!!! * Urychleně se oblékla a po špičkách se vykradla ven. Cestou domů si uvědomila, že v tom spěchu nechala u Jakoba podprsenku.

„No, co už. Ať si ji nechá.“

–  V tuto chvíli autor pohádky Moderní Popelka zvedl tužku od papíru, skousli ji mezi zuby a upadl v hluboké zamyšlení, když vtom si uvědomil, že urputně potřebuje na toaletu. Ale přece nezanechá dílo nedopsané!! Zkrátil to tedy… –

Jakob Popelku s pomocí podprsenky nalezl, ta se k němu přestěhovala a žili spolu šťastně, dokud se nerozvedli.

*rukou připsaná poznámka korektury

Celkem komentářů: 5

Prvotřídně propečená sračka bez myšlenky. Hmmm… ale je pravda, že pohádku, která je tak hluboko pod inteligenční úrovní jsem v životě nečet.

trošku tvrdý, ale nemám opozičních slov, sice si myslím, že myšlenka by se tam našla (vždycky se dá něco najít), nicméně vzhledem k zadanému rozsahu, časovému i tématickému omezení se nedalo počítat s ničím jiným… uvidíme jak bude tato skrytými „odvážlivci“ ostře kritizována slohová práce známkově ohodnocena

No,pohádka na dobrou noc pro děti to asi není(:D ),ale jinak to je celkem vtipný kousek :D Jen by mě ještě zajímalo,jak vlastně Jakob hledal Popelku přes tu podprsenku :) Nějak si to totiž nedovedu představit :D Škoda že ses zrovna o tomhle nerozepsal :D

Človeče ja milujem tvoje rozprávky! :D Napíš prosím pekne knihu lebo nemám čo čítať :D

Diky za zajimave informace

Okomentovat

*

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat